درباره ترجمه آنلاین تک 

اگر به ترجمه کتاب ، مقاله و سایر متون مشابه احتیاج دارید، گروه ترجمه آنلاین همواره پاسخگوی نیاز شما می باشد . خدمات تخصصی ترجمه آنلاین تک شامل ترجمه متون عمومی، فنی و تخصصی مانند ترجمه مقاله، ترجمه پروژه های دانشجویی ، ترجمه مقالات ISI ، ترجمه تحقیقات اینترنتی ، ترجمه کتب الکترونیکی ، ترجمه مقالات دانشجویی و دانشگاهی ، ترجمه متون خبری و مطبوعاتی ، ترجمه نشریات مخصوص ناشران کتاب ، ترجمه کتاب های درسی و غیردرسی ، ترجمه سایت های اینترنتی ، ترجمه فیلم های آموزشی و فرهنگی و ترجمه زیرنویس می باشد.

300

تعداد کاربران

150

تعداد سفارشات ثبت شده

5000

تعداد کلمات ثبت شده

46

تعداد مترجمین فعال

سخن مدیر عامل ترجمه آنلاین تک

گروه ترجمه آنلاین تک ارائه کننده خدمات تخصصی برای انجام ترجمه از زبان انگلیسی به فارسی و ترجمه از زبان فارسی به انگلیسی می باشد . گروه ترجمه آنلاین تک،  خدمات خود را با کیفیتی بالا و به صرفه، در کمترین زمان ممکن به شما عرضه می نماید. مهمترین ملاک  ترجمه آنلاین تک جلب رضایت شما و به دست آوردن محبوبیت در بین اساتید، دانشجویان و تمامی مخاطبان برای انجام ترجمه می باشد . ما تا به امروز با ارائه ترجمه های تخصصی بصورتی فوری و از سوی دیگر با ارائه ترجمه ارزان با کیفیت مناسب، در تلاش بوده ایم تا نیاز مشتریان گرامی را به بهترین نحو پاسخ گوباشیم.

امروزه به دلیل گسترش روزافزون دانش و اطلاعات ، نیاز به ترجمه و متخصصان ترجمه در همه ی جوامع، افزایش چشمگیری داشته است. به این دلیل که انتقال اطلاعات بین افراد جوامع مختلف، در صورتی میسر می شود که جوامع، اطلاعات ودانش خود را به یک زبان زنده ی دنیا مستندسازی کنند. از آنجا که زبان انگلیسی به عنوان زبانی بین المللی برای ارتباط در بین ملت ها و فرهنگ ها برگزیده شده ، لذا تمرکز ما هم اکنون بر این زبان می باشد تا بتوانیم بهترین و دقیق ترین ترجمه ها را از  انگلیسی به فارسی، و بالعکس از  زبانفارسی به انگلیسی، برای فارسی زبانان ارائه دهیم تا  به شما، در همراه بودن با روند توسعه ی دانش و امکان دستیابی به تازه های دانش در تمام زمینه ها کمک کنیم و همچنین به شما پژوهشگران گرامی در  با شتراک گذاشتن مطالعات و یافته های خود با دیگر کشورها، یاری برسانیم. هدف ما در سایت ترجمه آنلاین تک آن است که بتوانیم به بهترین صورت ، پاسخگوی نیاز شما هموطنان عزیز در زمینه ی ترجمه فوری، تخصصی و ارزان باشیم.